Bohemka

znak

Znak

Znak

Kalendář

Statistika

Aktualně

Bod z Olomouce

Bohemce vyšel vstup do jarní části Gambrinus ligy a veze z Olomouce po remíze 1:1 první jarní bod. Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním dějství kralovala na hřišti Sigma Olomouc, která si vypracovala několik gólových příležitostí, ale Bohemku držel Radek Sňozík, nakonec kapituloval v poslední minutě prvního poločasu, když nestihl zareagovat ńa pohotovou střelu Hubníka. Jako vyměnění působili "Klokani" ve druhém poločase, po dvou gólovkách Ordoše a Bálka se ke šťastné dorážce dostal v 78. minutě Michal Ordoš.

Trenér Zbyněk Busta: "Byl to pro nás šťastný zápas, jsem spokojený, diváci viděli atraktivní a pohledné utkání. V prvním poločase byla lepší domácí Sigma, naši mladí střední záložníci hodně chybovali a ztráceli míče. Ve druhém poločase jsme zjednodušili hru směrem dopředu, naší vyrovnávací brance předcházeli dvě vyložené šance, o vyrovnávající branku se postaral Michal Ordoš. Zaslouženě si vezeme z Olomouce gól."

Trenér Martin Pulpit: "V prvním poločase byla naše hra výborná, měli jsme vést 3:0, ale předvedli jsme nízkou efektivitu v zakončení. Ve druhém poločase to již nebyl týmový výkon, Rossi začal sólovat, nedostali jsme se k odraženým míčům. Podle mých představ byl pouze první poločas. Útočník Petr si řekl sám o střídání kvůli křečím a Hubník musel hrát pod injekcemi. Do hry se nedostal Onofrej, hrál jsme většinou po pravé straně přes Jindřiška a Bajera. Jsem spokojen s první půlí, takto by měla vypadat naše hra, s druhou jsem hrubě nespokojen."

Žádné komentáře