Bohemka

Znak

Aktualně

Nový Trener

Představenstvo fotbalového klubu Tescoma Zlín uvolnilo z funkce trenéra Pavla Hoftycha, který měl v prvoligovém klubu ještě platnou smlouvu na jeden rok. "V tuto chvíli nás čekají finální jednání se Zlínem o podmínkách uvolnění, ale nepředpokládáme žádné potíže. Oficiálně tak budeme moci představit nového trenéra i jeho realizační tým ještě tento týden," uvedl Lukáš Přibyl, ředitel Bohemians 1905. Pavel Hoftych se přijede do Prahy podívat už na středeční zápas rezervy Bohemians proti Chomutovu. Divizní zápas i nového trenéra můžete vidět ve středu 28. 5. od 17 hodin v Ďolíčku. Fanouškům pak bude nový trenér oficiálně představen 19. června, kdy budou fanoušci pozváni do Ďolíčku na otevření nové sezony.